Varmt välkommen att ta kontakt med oss om du har några frågor eller funderingar. Det går bra att  använda formuläret längst ner på sidan eller skicka ett meddelande direkt till någon av våra medarbetare genom att använda adressen fornamn@fvt.se.

Besöksadress: Kaprifolievägen 1, 227 38 Lund
Växeltelefon: 046 - 20 17 00
Allmänna frågor kan skickas direkt till: info@fvt.se

Medarbetare

Viktor Hebrand

Viktor Hebrand

VD
+46 (0)70 - 791 56 80
viktor@fvt.se
Mats Hebrand

Mats Hebrand

Senior rådgivare
+46 (0)70 - 791 90 20
mats@fvt.se
Stefan Kläppe

Stefan Kläppe

Teknisk chef
+46 (0)70 - 208 91 90
stefan@fvt.se
Erik Bergman

Erik Bergman

Civilingenjör, konsult
+46 (0)73 – 050 94 89
erik@fvt.se
Andreas Trobäck

Andreas Trobäck

Ingenjör, konsult
+46 (0)73 - 614 89 80
andreas@fvt.se
Gustaf Dahlstrand

Gustaf Dahlstrand

Civilingenjör, konsult
+46 (0)72 - 212 33 79
gustaf@fvt.se
Aleksander Jaworowski

Aleksander Jaworowski

Studerande, deltidsanställd
Florian Eggers

Florian Eggers

Doktorand, KaU
+46 (0)72 - 355 70 77
florian@fvt.se
Peter Frodin

Peter Frodin

Fil Dr. ekologi, Biolog
+46 (0)73 - 673 05 81
peter@fvt.se

Kontaktformulär